Witamy na Technix.pl

Technix jest firmą zajmującą się tworzeniem dedykowanych rozwiązań z dziedziny nowych technologii dla biznesu. Zajmujemy się projektowaniem rozwiązań informatycznych poczynając od sieci komputerowych, baz danych i pisanie aplikacji internetowych, na systemach wspomagających procesy w firmie kończąc. Nie boimy się wyzwań! Jesteśmy otwarci na nowoczesne rozwiązania.

Jesteśmy firmą wyspecjalizowaną w tworzeniu dedykowanych systemów informatycznych dla firm i instytucji. Projektujemy rozwiązania w zakresie nowych technologii wspomagające pracę wykorzystując najnowsze zdobycza techniki. Każdy biznes jest inny, wymaga specjalistycznego systemu który umożliwi sprawne zarządzanie.

Dlaczego warto nam zaufać?

Nowe technologie na dobre zadomowiły się w dzisiejszym świecie. Przyszłość firmy zależy od szybkości działania, szybkości przystosowywania się do panujących trendów. Żadna firma nie może pozwolić sobie na pozostanie w tyle. Nasze rozwiązania są projektowane dla każdego klienta indywidualnie, dzięki czemu z powodzeniem realizują postawione cele.

Zajmujemy się budową oraz zarządzaniem systemów przeznaczonych do zastosowań biznesowych. W procesie powstawania wizualnej części aplikacji, stworzymy przejrzyste, dynamiczne i atrakcyjne wizualnie oprogramowanie, które w połączeniu z przygotowaną logistyką przekształcają się w ergonomiczną, lekką i łatwą w obsłudze platformę biznesową.systemy i rozwiązania informatyczne, aplikacje dedykowane i specjalistyczne, oprogramowanie dla firm i biznesu | tworzenie stron Gdańsk, pozycjonowanie stron Trójmiasto, projektowanie witryn Gdynia, audyt stron, aplikacje mobilne, tworzenie stron www Mława, projektowanie witryn Żuromin, aplikacje mobilne, Technix Systems, spływy kajakowe